Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Monty Python, Sex ve městě 2, Rybí legendy

14. 12. 2011
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: 115393
14. 12. 2011

UVNITŘ VIDEO Pokud se chystáte dnešní večer strávit před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice. Každý den odpoledne vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT 4, 18:50 – fotbalový přenos Slovan Bratislava – FC Salcburk – Přímý přenos fotbalového utkání Evropské ligy UEFA. O přestávce mezi poločasy Studio fotbal.
  • HBO, HBO HD, 20:00 – komedie Sex ve městě 2 – Carrie, CharlotteMiranda jsou všechny šťastně provdané, ale to jim nebrání v tom, aby si užily trochu zábavy a slunce. Takže když jim Samantha nabídne, aby s ní jely na výlet do Abu Dhabi, nadšeně souhlasí. Americká komedie (2010).
  • Nova, Nova HD, 20:00 – seriál Expozitura (15) – DanTerezou slyší důvěrnou komunikaci mezi zločinci a také mezi Drobečkem, Oravou a Kofčínem. Odposlechy ale nic nedokazují. Zachytí i Drobečkovo zoufalé volání, že po něm někdo střílel. Nemohou pracovat otevřeně, protože Dan sdělil Brousilovi, že pracuje pro jiný tajný tým, a Tereza je stále mimo službu. To vyvolá protiakce Oravy a spol. Předposlední díl seriálu TV Nova.
  • Cinemax, 20:00 – komedie Monty Pythonův smysl života – Tento film se snaží vysvětlit, možná i najít smysl života. John Cleese, Graham Chapman, Terry Jones, Eric Idle, Terry Gilliam a Michael Palin se vracejí a s nimi i jejich typický ostrý humor. Můžete se těšit na originální skeče těchto rebelujících Britů – na úvahy o válce, o zázraku zrození, o tělesných funkcích a také na malou ukázku toho, co nás čeká v nebi. Britská komedie (1983).
  • ČT 1, ČT HD, 20:55 – dokument Rybí legendy Jakuba Vágnera – Dobrodružný cyklus, v němž se světově proslulý český rybář Jakub Vágner snaží objevit a ulovit v různých koutech světa vzácné obří ryby. Tentokrát v Indii.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).