Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Na plovárně s Janem Třískou, Dobrý synek nebo Králova přízeň

27. 9. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – komedie Ach, ty ženy! – Když umělec Colin Ware zjistí, že si jeho životní láska a snoubenka Vera, přitažlivá, prohnaná potvora, bere jiného muže, uteče do ospalé americké vesničky v Nové Anglii, aby se zde ponořil jen do svého umění a ukonejšil svou zmučenou duši. Brzy potká někoho, kdo mu nabídne víc než jen rameno, na kterém se může vyplakat. (Hope Springs, USA, 2003)

  • Prima Max, 20:00 – historický film Králova přízeň – Na dvoře Jindřicha VIII bují zrada i milostné vztahy a vše se odvíjí na pozadí událostí, které odstartovaly anglickou reformaci. Strhující příběh plný lásky, touhy a intrik vypráví o vztahu dvou sester Boleynových, které bojují o přízeň krále. (The Other Boleyn Girl, USA, 2008)

MMF24

  • ČT art, 21:30 – Na plovárně s Janem Třískou – Setkání Marka Ebena s legendou českého divadelního a filmového herectví. Rozhovor o rolích Jana Třísky, jeho hledání, emigraci i návratech uvádíme k připomenutí památky herce, který zemřel ve věku 80 let. (Česko, 2001)

  • Prima Max, 22:30 – thriller Dobrý synek – Henry Evans je rozpustilý a hravý klučina, za jehož andělským úsměvem se skrývá temné tajemství a láska ke smrtelným hrám. Jeho milující rodiče a rozkošná sestra nemají ani potuchy, čeho je schopen. Pouze jeho bratranec, který přijíždí na návštěvu, vidí zlo, které se skrývá za Henryho úsměvem. Zlo, jenž může ohrozit život celé rodiny. (The Good Son, USA, 1993)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).