Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Old Shatterhand, Vysoká hra patriotů nebo Lady Jane

3. 8. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Česká televize
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – romantická Modrá laguna – Richard a Emmeline ztroskotají společně s lodním kuchařem na opuštěném tichomořském ostrově. Starý námořník sice zemře, ale ještě předtím naučí děti, jak přežít. Roky plynou, oba malí trosečníci pomalu dospívají a jejich dětské přátelství se mění v lásku…

  • Jednotka, 20:25 – western Tenkrát na Západě – opuštěná železniční stanice, na které tři muži trpělivě čekají na příjezd vlaku, je legendárním prologem jednoho z nejslavnějších westernů v historii světové kinematografie. Ty tři poslal bezcitný modrooký pistolník Frank, aby se postarali o muže, který si říká Harmonika a chce si s Frankem vyřídit nějaké staré účty.

  • ČT 1, 21:05 – western Old Shatterhand - Vinnetou a jeho věrný přítel Old Shatterhand bojují proti zlotřilému kapitánovi spolčenému s bandity. Kvůli konkurenční produkční firmě, odlišné od všech ostatních filmů o legendárním náčelníkovi Apačů, se film stal nejnákladnějším projektem z celé série mayovek ze šedesátých let.

Cloud23

  • ČT 2, 21:25 – historický Lady Jane - britský historický film režiséra Trevora Nunna zachycuje jedno z nejzajímavějších období anglických dějin za vlády Tudorovců.

  • Nova, 22:35 – thriller Vysoká hra patriotů – vojenský expert CIA se náhodou nachází v blízkosti akce komanda IRA, které nečekaně zaútočilo na člena královské rodiny. Pro pachatele útoku je to osudné, atentát byl překažen!

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).