Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Old Shatterhand, Vysoká hra patriotů nebo Lady Jane

3. 8. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Česká televize
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – romantická Modrá laguna – Richard a Emmeline ztroskotají společně s lodním kuchařem na opuštěném tichomořském ostrově. Starý námořník sice zemře, ale ještě předtím naučí děti, jak přežít. Roky plynou, oba malí trosečníci pomalu dospívají a jejich dětské přátelství se mění v lásku…

  • Jednotka, 20:25 – western Tenkrát na Západě – opuštěná železniční stanice, na které tři muži trpělivě čekají na příjezd vlaku, je legendárním prologem jednoho z nejslavnějších westernů v historii světové kinematografie. Ty tři poslal bezcitný modrooký pistolník Frank, aby se postarali o muže, který si říká Harmonika a chce si s Frankem vyřídit nějaké staré účty.

  • ČT 1, 21:05 – western Old Shatterhand - Vinnetou a jeho věrný přítel Old Shatterhand bojují proti zlotřilému kapitánovi spolčenému s bandity. Kvůli konkurenční produkční firmě, odlišné od všech ostatních filmů o legendárním náčelníkovi Apačů, se film stal nejnákladnějším projektem z celé série mayovek ze šedesátých let.

  • ČT 2, 21:25 – historický Lady Jane - britský historický film režiséra Trevora Nunna zachycuje jedno z nejzajímavějších období anglických dějin za vlády Tudorovců.

  • Nova, 22:35 – thriller Vysoká hra patriotů – vojenský expert CIA se náhodou nachází v blízkosti akce komanda IRA, které nečekaně zaútočilo na člena královské rodiny. Pro pachatele útoku je to osudné, atentát byl překažen!

Autor článku

Editor sekce DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.