Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Pěnička a paraplíčko, Bílá paní nebo IQ Alberta Einsteina

9. 8. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – komedie Bílá paní – Kterak půvabné a přičinlivé strašidlo zahanbilo soudruhy z MNV a jak kastelán Pupenec k průšvihu přišel.

  • ČT art, 21:35 – sci-fi Pí - Maximillian Cohen věří, že čísly lze vysvětlit cokoliv. Žije zabarikádovaný za dveřmi svého bytu, obklopený soustavou počítačů, a nikomu nevěří. Snad kromě přítele Sola, s nímž občas hraje starou deskovou hru Go. Tvoří nové programy, zkouší je, hledá vzorce a pomalu se propadá do šílenství…

  • Prima Max, 22:00 – komedie Procházka v oblacích - Když se vojín vrací z války, ani netuší, jak neuvěřitelné dobrodružství ho v nejbližších dnech čeká. Rozhodne se totiž doprovodit domů neznámou spolucestující a předstírat, že je její manžel.

ICTZ23

  • ČT2, 21:55 – komedie IQ - Každý alespoň trochu zná světového fyzika a objevitele teorie relativity Alberta Einsteina. Ale umíte si ho představit jako dohazovače? Americký herec a komik Walter Matthau (Apartmá v hotelu Plaza, Kaktusový květ, Dej si pohov, kámoši) vytvořil jeden ze svých nejlepších hereckých výkonů právě v roli proslaveného fyzika a génia.

  • ČT1, 22:05 – detektivka Pěnička a Paraplíčko – Policejní rada Vacátko znovu přichází! Tentokrát v kasařské romanci podle povídky Jiřího Marka.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.