Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: semifinále MS ve fotbale, Brutální Nikita a Vesmírná tělesa

9. 7. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Nova Cinema, 21:50 – romantická komedie Rande na jednu noc – Nick dělá vše pro to, aby se k němu vrátila jeho půvabná přítelkyně Tris, dokonce pro ni skládá písně. Ty ale Tris nezajímají. Místo toho udělají dojem na její kamarádku Norah, která Nicka sice nezná, ale přesto se do něj prostřednictvím jeho písní zamiluje. Jedné noci se Nick a Norah konečně setkávají. Americká romantická komedie (2008)

  • ČT Sport, 22:00 – Nizozemsko – Argentina – Přímý přenos druhého semifinálového utkání na Mistrovství světa ve fotbalu 2014 v Brazílii

  • TV Barrandov, 22:10 – western Adios Django – Bratři přišli o otce už před lety a teď nadešel čas pomsty! Vydali se do Mexika, kde se zabiják stal velkým pánem a postrachem všech. Italsko-španělský western (1966)

ICTZ23

  • Nova, 22:30 – krimifilm Brutální Nikita – Nikita vymění doživotí za spolupráci s tajnou službou. Projde tvrdým výcvikem, změní totožnost i vzhled a jako dokonalý vraždící stroj se vrací do života. Francouzsko-italský krimifilm (1990)

  • ČT 2, 23:00 – parodie Vesmírná tělesa – Tam někde v prostoru je něco, co čeká na tvoji malou chybu. Americká parodie (1987)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.