Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Skvělý plán, Řeka a Smrt černého krále

27. 1. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: archiv
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

Nova Cinema, 20:00 – romantická komedie Skvělý plán – Rodinná tradice velí, že šťastný sňatek bývá až ten druhý, a proto Isabelle již deset let otálí s vdavkami s mužem, jehož miluje od prvního okamžiku, kdy se setkali. Její sestra ale vymyslí plán, který přivede Isabelle do cesty trochu praštěného redaktora. A všechno je najednou jinak… (Un plan parfait, Francie, 2012)

Prima Max, 20:15 – drama Řeka – Tom a Mae Garveyovi žijí se svými dvěma dětmi v Tennessee, kde se v době hospodářské krize pokoušejí uživit farmařením. Jejich farma stojí poblíž řeky, která na jedné straně dává jejich polím potřebnou vláhu, na druhé straně však neustále hrozí záplavami, které by mohly úrodu zničit. Navíc se objeví člověk, který se rozhodne zemědělce kolem řeky zlikvidovat, aby mohl levně skoupit jejich pozemky a draze je prodat vládě. (The River, USA, 1984)

Jednotka, 20:25 – drama Challenger – Zfilmovaný průběh vyšetřování jedné z největších katastrof amerického vesmírného programu. NASA neudělala žádnou chybu.– to byla původní informace, která měla přesvědčit všechny pochybující. Raketoplán Challenger ale explodoval sedmdesát tři sekund po startu se sedmičlennou posádkou na palubě. (The Challenger Disaster, Velká Británie, USA, 2013)

ČT 1, 21:55 – defraudantská balada z předměstí Smrt černého krále – Hlavním motivem napínavého příběhu se zdařilým vykreslením pražské periférie a pražského polosvěta je vyšetřování loupežné vraždy inkasisty Krále. Zákon i zde zastupuje rozvážný policejní rada Vacátko a jeho dva tradiční kolegové, inspektor Brůžek a inspektor Bouše. (Československo, 1971)

ebf - tip - debata

Nova, 22:30 – thriller Tenkrát v Mexiku – Sága o mýtickém hrdinovi s kytarou El Mariachim pokračuje. Je poznamenán tragédií a uchýlil se k odloučenému životu v ústraní. Když ho ale zkorumpovaný agent CIA najme k překažení plánu zákeřného bosse, který má v úmyslu zabít mexického prezidenta, samotářský hrdina je donucen svůj úkryt opustit. (Once Upon a Time in Mexico, USA, 2003)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).