Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Velký skok, Komorník nebo Zamilovat se

23. 8. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – komedie Velký skok – Na vinici se pořádá svatba Sabriny a Jasona a setkávají se zde dvě afroamerické rodiny, které ovšem pocházejí ze zcela odlišných socioekonomických prostředí. Pochybnosti o šťastné budoucnosti novomanželů začnou vyplývat na povrch spolu se vzájemnou konfrontací příbuzných, napětím mezi kamarády a v neposlední řadě odhalením nepříjemných tajemství. (Jumping the Broom, USA, 2011)

  • ČT art, 21:05 – životopisné drama Komorník – Černý muž, Bílý dům a dějiny, tvořené osmi prezidenty. (The Butler, USA, 2013)

  • ČT2, 22:00 – romantická komedie Zamilovat se – Stavební inženýr Frank Raftis (Robert De Niro) se jednoho dne v předvánočním shonu náhodně srazí v manhattanském knihkupectví s výtvarnicí Molly (Meryl Streepová). Pomohou si sebrat ze země nakoupené dárky a to, že si některé omylem vyměnili, zjišťují až při jejich rozbalování u vánočního stromku. (Falling in Love, USA, 1984)

KL22 hlasovani

  • Nova Cinema, 22:15 – komedie Žhavá láska – Celovečerní film natočený na motivy stejnojmenného komediálního seriálu vypráví o hasiči, který věří, že ho už brzy potká štěstí a prostřednictvím soutěžní reality show najde lásku svého života. (Burning Love, USA, 2012)

  • Prima Max, 22:40 – krimi thriller Brightonský špalek – Ve vizuálně vytříbené adaptaci stejnojmenného románu Grahama Greena, který byl i autorem filmového scénáře, ztělesnil Richard Attenborough mladého kriminálníka z chudinské čtvrti Brighton. (Velká Británie, Brighton Rock, 2010)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.