Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Z pekla, Zahulíme, uvidíme 3 nebo Nádherné bytosti

11. 10. 2017
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: Warner Bros. Pictures
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – fantasy Nádherné bytosti – Ethan je životní smolař, který žije v zapadákově jménem Gatlin County, kde je jeden den jako druhý. Neustále se mu zdá sen o dívce, kterou nezná. Když však nastupuje do dalšího ročníku střední školy, všimne si nové spolužačky Leny, která se velmi podobá dívce ze sna. Lena je ve třídě terčem posměchu, a to hlavně kvůli strýci, u kterého žije a kterého celé město podezřívá, že je čaroděj… (Beautiful Creatures, USA, 2013)

  • Jednotka, 20:25 – životopisný western Wyatt Earp – Příběh člověka z časů dobývání Divokého západu, který se již za svého života stal legendou. Spolu se svými bratry křižoval nehostinné pláně amerického Západu a z nevinného, odvážného mladíka milujícího dobrodružství vyrostl v jednoho z nejobávanějších pistolníků, ale také nejuznávanějších ochránců klidu a míru. V jedné téměř zapomenuté bitvě u O.K. Corral se pak ze šerifa Wyatta Earpa stává Earp mstitel. (USA, 1994)

ebf - tip do článku - debata

  • ČT art, 21:40 – krátký film Kdo je kdo v mykologii – Co všechno se může odehrát v představách po jednom tanečním večírku. Televizní premiéra koprodukčního snímku ČT, který získal studentského Oscara za rok 2017. (Česko, 2016)

Autor: ČT
  • Prima Max, 22:05 – thriller Z pekla – Špinavé, nevlídné uličky Londýna roku 1888 – drogy, prostituce, alkoholismus i pouliční zločin. Pět zbídačených prostitutek zasáhne první rána. Tělo jedné z nich je nalezeno v tratolišti krve s podříznutým krkem. Londýnem obchází strašidlo Jacka Rozparovače. (From Hell, USA, 2001)

  • Nova Cinema, 22:25 – komedie Zahulíme, uvidíme 3 – Vánoční svátky jsou tu. Tentokrát budou ale spíš sjeté než svaté. Harold a Kumar se po letech odloučení znovu dávají dohromady, aby našli náhradu za zničený vánoční stromek. Než aby přiznal barvu před svým bláznivým tchánem, rozhodne se Harold vypravit se s Kumarem na drogový trip, aby za strom našli perfektní náhradu. (A Very Harold & Kumar 3D Christmas, USA, 2011)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).