Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Zakletý v čase, Bedekr z vánoční Vídně a Armáda temnot

11. 11. 2015
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Nova Cinema, 20:00 – romantické drama Zakletý v čase – Knihovník Henry trpí vzácnou genetickou anomálií, díky níž dokáže cestovat časem. Nedobrovolnou schopnost ale nemůže ovládat, a tak ji bere spíše jako prokletí než dar. Jeho život se ale mění v okamžiku, kdy potká krásnou Clare, která tvrdí, že jej zná celý svůj život. Americké romantické drama (2009)

  • ČT 2, 21:25 – dokumentární cyklus Bedekr II: Vánoční Vídeň – Víkendové cestování nikdy nebylo tak zábavné! Míša Maurerová a Petr Rajchert vás provedou adventním rájem v pořadu plném tipů, triků a užitečných informací. Nový magazín o turisticky nejzajímavějších místech v Rakousku (2015)

  • Dajto, 22:35 – životopisné drama Invictus: Neporažený – Film v režii čtyřnásobného držitele Oscara® Clinta Eastwooda („Million Dollar Baby,” „Nesmiřitelní”), Invictus vypráví pravdivý příběh o tom, jak Nelson Mandela (Morgan Freeman) spojil síly s kapitánem jihoafrického ragby týmu Francoisem Pienaarem (Matt Damon), aby pomohl sjednotit zemi. Nově zvolený prezident Mandela ví, že jeho národ zůstává po apartheidu stále ještě rasově i ekonomicky rozdělen. Věří, že může svůj lid spojit přes sport, proto se rozhodne sjednotit hráče ragby, kteří patří v celosvětovém měřítku mezi outsidery. Jihoafrický ragby tým nakonec postoupí na Světový pohár roku 1995. Americké životopisné drama (2009)

MMF24

  • Prima Zoom, 23:05 – dokument Mise Asteroid – Asteroidy neohrožují naši planetu jen v katastrofických filmech. Jejich srážka se Zemí může představovat reálné nebezpečí. Vědci v současnosti hledají způsoby, jak zachránit lidstvo, pokud by k takovému střetu došlo. Americký dokument (2013)

  • Prima Cool, 23:15 – horor Armáda temnot - Mladík Ash se pomocí kouzla dostane do středověké minulosti. Jeho úkolem je nalézt Knihu mrtvých. Pomocí ní bude moct zničit příšery, které tu řádí, a vrátit se zpátky do současnosti. Americký horor (1992)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).