Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Zakletý v čase, Bedekr z vánoční Vídně a Armáda temnot

11. 11. 2015
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Nova Cinema, 20:00 – romantické drama Zakletý v čase – Knihovník Henry trpí vzácnou genetickou anomálií, díky níž dokáže cestovat časem. Nedobrovolnou schopnost ale nemůže ovládat, a tak ji bere spíše jako prokletí než dar. Jeho život se ale mění v okamžiku, kdy potká krásnou Clare, která tvrdí, že jej zná celý svůj život. Americké romantické drama (2009)

  • ČT 2, 21:25 – dokumentární cyklus Bedekr II: Vánoční Vídeň – Víkendové cestování nikdy nebylo tak zábavné! Míša Maurerová a Petr Rajchert vás provedou adventním rájem v pořadu plném tipů, triků a užitečných informací. Nový magazín o turisticky nejzajímavějších místech v Rakousku (2015)

  • Dajto, 22:35 – životopisné drama Invictus: Neporažený – Film v režii čtyřnásobného držitele Oscara® Clinta Eastwooda („Million Dollar Baby,” „Nesmiřitelní”), Invictus vypráví pravdivý příběh o tom, jak Nelson Mandela (Morgan Freeman) spojil síly s kapitánem jihoafrického ragby týmu Francoisem Pienaarem (Matt Damon), aby pomohl sjednotit zemi. Nově zvolený prezident Mandela ví, že jeho národ zůstává po apartheidu stále ještě rasově i ekonomicky rozdělen. Věří, že může svůj lid spojit přes sport, proto se rozhodne sjednotit hráče ragby, kteří patří v celosvětovém měřítku mezi outsidery. Jihoafrický ragby tým nakonec postoupí na Světový pohár roku 1995. Americké životopisné drama (2009)

cif-tip-téma-foto

  • Prima Zoom, 23:05 – dokument Mise Asteroid – Asteroidy neohrožují naši planetu jen v katastrofických filmech. Jejich srážka se Zemí může představovat reálné nebezpečí. Vědci v současnosti hledají způsoby, jak zachránit lidstvo, pokud by k takovému střetu došlo. Americký dokument (2013)

  • Prima Cool, 23:15 – horor Armáda temnot - Mladík Ash se pomocí kouzla dostane do středověké minulosti. Jeho úkolem je nalézt Knihu mrtvých. Pomocí ní bude moct zničit příšery, které tu řádí, a vrátit se zpátky do současnosti. Americký horor (1992)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.