Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Batman navždy, Jump Street 22 nebo Tamara Drewe

Autor: ČT
Bohumil Herwig

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Doba čtení: 2 minuty

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – akční Batman navždy – Můžete se schovávat kamkoli, ale netopýří křídla vás neminou. I tentokrát se musí Batman utkat se dvěma nepřáteli: padouchy se jmény Dvě tváře a Hádankář. Dvě tváře byl původně prokurátor Harvey Dent, jemuž polovinu obličeje postříkala kyselina. Hádankář, Edward Nygma, pracoval původně pro Bruce Waynea v jeho společnosti, ale nyní je to spíše šílenec než vědec. Ale zjistí totožnost Batmana… (Batman Forever, USA, 1995)

  • ČT sport, 20:15 – fotbal: Manchester City – AS Monaco – Přímý přenos osmifinálového utkání Ligy mistrů UEFA komentují Jaromír Bosák a Pavel Karoch.

  • Prima Max, 20:15 – krimi komedie Jump Street 22 – Poté, co si prošli nástrahami střední školy, čekají na policejní důstojníky Schmidta (Jonah Hill) a Jenka (Channing Tatum) velké změny – jsou pověřeni prací v utajení na místní vysoké škole. Ale zatímco Jenko potká spřízněnou duši ve sportovním týmu a Schmidt pronikne do řad studentů umění, začínají o svém vzájemném vztahu zvolna pochybovat. Jejich úkolem už není pouze vyřešit případ, ale jsou nuceni zjistit, zda mezi nimi může existovat společný vztah na úrovni. (22 Jump Street, USA, 2014)

  • ČT art, 21:05 – romantické drama Tamara Drewe – Když Tamara opustila Ewedown, byla to jen trapná puberťačka. Když se však po letech vrací domů, jsou místní překvapeni zjištěním, že čas – a plastika nosu – z ní udělaly atraktivní a svůdnou mladou ženu. Film byl natočen na motivy oblíbeného stejnojmenného komiksového románu Posy Simmondse, ovšem moderní romantické zpracování je původnímu dílu na hony vzdáleno. (Velká Británie, 2010)

  • Prima Max, 22:35 – akční film Operace Zlomený šíp – Zlomeným šípem je ve vojenské terminologii označována ztracená nukleární zbraň. V našem případě mají krádež na svědomí dva elitní piloti speciální bombardovací jednotky. Zatímco jeden chce ukradenou zbraň zneužít, druhý se mu v tom po prvotní spolupráci snaží zabránit, čímž chce očistit své jméno. (Broken Arrow, USA, 1996)

Našli jste v článku chybu?