Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Batman navždy, Jump Street 22 nebo Tamara Drewe

21. 2. 2017
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – akční Batman navždy – Můžete se schovávat kamkoli, ale netopýří křídla vás neminou. I tentokrát se musí Batman utkat se dvěma nepřáteli: padouchy se jmény Dvě tváře a Hádankář. Dvě tváře byl původně prokurátor Harvey Dent, jemuž polovinu obličeje postříkala kyselina. Hádankář, Edward Nygma, pracoval původně pro Bruce Waynea v jeho společnosti, ale nyní je to spíše šílenec než vědec. Ale zjistí totožnost Batmana… (Batman Forever, USA, 1995)

  • ČT sport, 20:15 – fotbal: Manchester City – AS Monaco – Přímý přenos osmifinálového utkání Ligy mistrů UEFA komentují Jaromír Bosák a Pavel Karoch.

  • Prima Max, 20:15 – krimi komedie Jump Street 22 – Poté, co si prošli nástrahami střední školy, čekají na policejní důstojníky Schmidta (Jonah Hill) a Jenka (Channing Tatum) velké změny – jsou pověřeni prací v utajení na místní vysoké škole. Ale zatímco Jenko potká spřízněnou duši ve sportovním týmu a Schmidt pronikne do řad studentů umění, začínají o svém vzájemném vztahu zvolna pochybovat. Jejich úkolem už není pouze vyřešit případ, ale jsou nuceni zjistit, zda mezi nimi může existovat společný vztah na úrovni. (22 Jump Street, USA, 2014)

MM_SS3

  • ČT art, 21:05 – romantické drama Tamara Drewe – Když Tamara opustila Ewedown, byla to jen trapná puberťačka. Když se však po letech vrací domů, jsou místní překvapeni zjištěním, že čas – a plastika nosu – z ní udělaly atraktivní a svůdnou mladou ženu. Film byl natočen na motivy oblíbeného stejnojmenného komiksového románu Posy Simmondse, ovšem moderní romantické zpracování je původnímu dílu na hony vzdáleno. (Velká Británie, 2010)

  • Prima Max, 22:35 – akční film Operace Zlomený šíp – Zlomeným šípem je ve vojenské terminologii označována ztracená nukleární zbraň. V našem případě mají krádež na svědomí dva elitní piloti speciální bombardovací jednotky. Zatímco jeden chce ukradenou zbraň zneužít, druhý se mu v tom po prvotní spolupráci snaží zabránit, čímž chce očistit své jméno. (Broken Arrow, USA, 1996)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.