Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: finále atletiky na LOH 2012, Milenec a Život podle Dana

7. 8. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT 4, STV 1, Eurosport, 20:00 – přímý přenos finále atletiky na LOH 2012 – Přímý přenos 1500 m mužů, disku mužů, výšky mužů, 100 m překážek žen.
  • Fanda, 20:05 – akční thriller Útok na ponorku - Jedině James Carter může zachránit ponorku s teroristy na palubě, které jako trosečníky přijala nic netušící posádka… Americký akční thriller (1996).
  • ČT 1, 20:55 – dokument Neobyčejné životy: Jan Přeučil – Řečeno jazykem reklamních sloganů je Jan Přeučil herec, jehož si nespletete. Ani na divadle nebo ve filmu, ani v rozhlase nebo dabingu. Je ale také člověk, jehož si nespletete. Brzy zjistíte, že jeho noblesa v chování není hraná, ale opravdová a že tento chronický filmový padouch je ve skutečnosti laskavý člověk s dobrým srdcem. Český dokument (2011).
  • TV Barrandov, 21:45 – komedie Život podle Dana – Dan zůstal na výchovu pubertálních dcer sám. Až jednoho dne potkal v knihovně Marii… Americká komedie (2007).
  • Nova Cinema, 22:25 – drama Milenec – Saigon, konec 20. let, patnáctiletá francouzská školačka se vrací z prázdninového pobytu na venkově u matky. Na přívozu přes řeku Mekong upoutá pozornost bohatého čínského mladíka, právě se vracejícího z Paříže, který ji nabídne odvézt svým autem. Druhého dne na ni mladík čeká před školou a odveze ji do pronajatého pokoje v pochybné čínské čtvrti. Jejich schůzky se stávají pravidelnými, a mladík zcela propadá dívčinu kouzlu… Francouzsko-britské drama (1992).

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).