Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Finále plavání na LOH 2012 Londýn a Králík nad propastí

31. 7. 2012
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Fanda, 20:00 – akční film Přímý kontakt – Bývalý příslušník amerických zvláštních jednotek dostane šanci uniknout z vězeňského pekla. Jeho úkolem je zachránit unesenou Američanku. Jenže krátce po jejím vysvobození zjistí, že to byla lest, jak najít její úkryt. Nezbývá než odkrýt pravdu a dopravit dívku do bezpečí… Americko-německý akční film (2009).
  • HBO, 20:00 – komedie Seznamte se, Monica Velour – Podivínský puberťák se rozhodne setkat se svou oblíbenou pornohvězdou, jenže se stane něco, co rozhodně nečekal – spřátelí se a mladík zjišťuje, že Monica Velour je teď především svobodná matka, která se snaží vyjít s penězi. Americká komedie (2010).
  • ČT 4, 20:30 – přenos finále plavání na LOH 2012 Londýn – Živé přenosy finále plavání mužů a žen na 200 metrů na letních olympijských hrách v Londýně, včetně štafet.
  • ČT 1, 20:55 – dokument Neobyčejné životy: František Peterka – Před sedmdesáti lety mu předpověděla cikánka osud. Vše se mu vyplnilo. Letos oslavil devadesátku. František Peterka se stal sportovcem i hercem. Byl výborným vzpěračem a soutěžil v řeckořímském zápase. Shodou okolností jej přijali na Státní konzervatoř. Připadal si tam poněkud nepatřičně, stejně tak jako později ve svém prvním angažmá ve Slováckém divadle. Český dokument.
  • Filmbox Plus, 22:30 – komedie Králík nad propastí- Bylo nebylo, v roce 1971 žili v Moldávii dva úředníci: první a druhý tajemník komunistické strany. Druhý tajemník měl ve skutečnosti větší moc než ten první, jelikož byl blízkým přítelem Leonida Brežněva, vůdce Sovětského svazu. V době, kdy se Moldavská republika horečně připravuje na jeho návštěvu, se chudý muzikant Lautar vydá požádát místního cikánského barona o ruku jeho dcery. K překvapení všech od něj dostane svolení, ovšem pod jednou podmínkou – Lautar musí coby svatební dar získat Brežněvovu osobní limuzínu a přivést na svatbu samotného sovětského vůdce. Ruská komedie (2006).

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).