Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: fotbal Nizozemsko – Česko, Kmotr a V údolí Elah

13. 10. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 20:00 – Nizozemsko – Česko – Přímý přenos kvalifikačního utkání o postup na EURO 2016.

  • Nova Cinema, 20:00 – drama Kmotr – Příběh newyorské mafiánské rodiny Corleonů, jíž tvrdou rukou šéfuje starý don Vito. Don Vito Corleone je boss rozvětveného rodinného klanu, který se do USA přistěhoval z Itálie a jehož „obchodní“ konexe zasahují do všech sfér amerického podsvětí. Sám si však zachovává i špetku mravních zásad. Odmítá podporovat a krýt vzkvétající kšeft s drogami. Tím ale vyvolává krvavou válku gangů. Americké drama (1972)

  • ČT 2, 21:50 – drama Venkovský učitel - Milostný příběh o hledání cesty z osamění. Film oceněný dvěma Českými lvy. České drama (2008)

MM socky3

  • Kino Barrandov, 21:55 – krimifilm V údolí Elah - Hank Deerfield na vlastní pěst pátrá po synovi, který je po návratu z Iráku pohřešován. Někdy je snazší pravdu odhalit než jí čelit. Americký krimifilm (2007)

  • ČT art, 22:50 – drama Důvěrnosti - Pro dospívající dívku může být život osamělým peklem. Americké drama (2007)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.