Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Hartova válka, Večerní zvony nebo Cesta z města

24. 5. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Prima Max, 20:00 – válečný Hartova válka - nadporučík Thomas Hart se ke konci války dostal do zajateckého tábora a takřka přes noc se z něj musel stát právník a obhájce.

  • Nova Cinema, 20:00 – akční Poslední templář – na výstavě vatikánských cenností ukradne skupina zlodějů několik artefaktů. V centru jejich zájmu je ale dekódovací zařízení, které údajně dokáže lokalizovat ztracený poklad templářů.

ebf - tip do článku - debata

  • ČT Art, 21:10 – drama Večerní zvony – ideje a láska utopené v krvi války a nenávisti. Závěr filmové trilogie z dějin Jugoslávie.

  • ČT 2, 22:40– komedie Cesta z města - může počítačový expert najít štěstí v lůně přírody? Odpověď nabídne snímek režiséra Tomáše Vorla.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).