Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Hrbáč, Všichni moji blízcí a Angelika, markýza andělů

4. 8. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Nova Cinema, 20:00 – dobrodružný film Hrbáč – Statečný šlechtic Lagardere je svědkem zákeřné vraždy Filipa de Nevers. Slíbí umírajícímu, že před úklady ochrání jeho malou dcerku Auroru. Tajně odveze dítě do Španěl, kde je vychovává, a po patnácti letech je vrátí matce, která nikdy nepřestala věřit, že se jednou se svou dcerou shledá. Do Paříže se Lagardere vrací v masce, ve které ho nepozná ani vlastní schovanka. Francouzský dobrodružný film (1959).

  • Prima, 20:15 – komedie Slunce, seno, jahody – Víte, že dojivost závisí na kultuře prostředí? Student Šimon o tom musí přesvědčit svérázné obyvatele jihočeských Hoštic – i místní krávy. Československá komedie (1983).

  • ČT1, 21:00 – romantický film Angelika, markýza andělů – Byla krásná a hrdá, dovedla stejně silně milovat i nenávidět. Francouzský romantický film (1964).

ebf 24 - tip duben

  • ČT2, 21:45 – historické drama Všichni moji blízcí – Příběh okresního lékaře doktora Silbersteina, veselého, optimistického člověka, který nikdy neztrácel humor a naději v lepší zítřek… Jenomže – píše se rok 1938 a přichází období po osudném mnichovském diktátu. České historické drama (1999).

  • ČT art, 22:05 – Koncert Raye Charlese – Vystoupení legendárního jazzového zpěváka, klavíristy a hudebního skladatele v pražské Lucerně. (1981)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).