Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Invaze, Brutální Hanna a Pozice dítěte

4. 10. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – sci-fi Invaze – Při výbuchu vesmírné stanice Patriot osvítila oblohu mezi Dallasem a Washingtonem obrovská exploze a na území Ameriky se snesla spousta trosek. Psychiatrička Carol Bennel má obavu, že neznámá látka z paluby lodi se nepozorovaně dostává do ulic města i k ní domů. Zdá se ale, že ve Washingtonu její obava nikoho nezajímá. (The Invasion, USA, Austrálie, 2007)

  • Prima Max 20:15 – akční film Brutální Hanna – Hanna je výjimečná dospívající dívka a zásluhou svého otce, bývalého pracovníka CIA, který ji vychovává ve finské divočině, má sílu, vytrvalost a znalosti zkušeného vojáka. V jejím životě, který se nepodobá životu žádného jiného teenagera, splývají výchova i výcvik s cílem udělat z ní dokonalého zabijáka. (Hanna, USA, Velká Británie, Německo, 2011)

  • ČT art, 21:05 – drama Pozice dítěte – Jednoho studeného večera uprostřed března se Barbu řítí ulicemi a překračuje povolenou rychlost. Vzápětí srazí malé dítě a chlapec krátce po nehodě umírá. Viníka čeká trest odnětí svobody od tří do patnácti let. Tehdy vstupuje na scénu Barbuho matka, rozhodnutá zasáhnout a pomoci svému synovi vyhnout se vězení. (Pozitia copilului, Rumunsko, 2013)

MMF23 tip3

  • Nova Cinema, 22:00 – krimi Jesse Stone: Ztracená nevinnost – Tom Selleck se vrací jako bývalý šéf policejního sboru městečka Paradise Jesse Stone, a to s doposud nejnapínavější záhadou. Cindy Van Aldanová byla pro Jesseho jako dcera. A teď je mrtvá. A i když vše poukazuje na to, že spáchala sebevraždu a předávkovala se drogami, Jesse přece jenom zná svou kamarádku natolik dobře, aby tuto variantu předem vyloučil. (Jesse Stone: Innocents Lost, USA, 2011)

  • Prima Max, 22:40 – drama Život v utajení (1/2) – Rodina Dreherových musí začít žít v utajení, když se otec stane klíčovým svědkem v případu bezohledného gangstera. Čeká je cesta do vesnice v horách. Jaké to je vzdát se úplně všeho a začít žít s novou identitou v neznámém prostředí? (Das Programm, Německo, 2016)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).