Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Komorník, Svět podle Garpa a Domina

13. 12. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • ČT1, 20:00 – krimi Domina – Okresní město žije vraždou místní známé podnikatelky. Ta byla jednoho rána nalezena mrtvá, oděna v choulostivém kostýmu v zubařské ordinaci. Vyšetřováním je pověřena dvojice kriminalistů – komisař Petr Brouček a komisař Jaroslav Falta (Michal a Vladimír Dlouzí). Na nich je, aby celý složitý případ, do kterého je zapletena řada místních známých osobností a který se celý „točí“ kolem místního luxusního pánského podniku, vyřešili. (Česko, 2010) 
Domina.
Autor: ČT

Domina.

  • Nova Cinema, 20:00 – komedie Svět podle Garpa – Neobvyklý příběh začíná v roce 1944, kdy se Jenny Fieldsové narodí syn, jemuž dá jméno T. S. Garp. Svérázná žena velmi toužila po dítěti, ne však po muži, a proto si jako otce svého potomka vyhlédne umírajícího letce Garpa. Mladý Garp je velmi talentovaný chlapec, který touží být spisovatelem. Významné místo v jeho životě zaujímá vedle matky i jeho dětská láska a posléze i manželka Helena. (The World According to Garp, USA, 1982)

  • Prima Max, 20:15 – thriller Sněhurka: Příběh hrůzy – Od chvíle, kdy se mladý šlechtic znovu oženil, začíná pro malou Lillianu peklo. Macecha se jí chce zbavit, a tak jedinou možností, jak si zachránit život, je útěk do lesů… (Snow White: A Tale of Terror, USA, 1997) 

ebf - tip do článku - debata

  • ČT art, 21:05 – životopisné drama Komorník – Černý muž, Bílý dům a dějiny tvořené osmi prezidenty. (The Butler, USA, 2013)

  • Prima Max, 22:20 – akční komedie Den blbec – Třicátník Till Reiners (Axel Stein) vede klidný, nekomplikovaný a průměrný život. Pracuje jako pokladník v bance a jeho manželství s Miriam je šťastné, i když po všech těch letech společné harmonie pomalu vjíždí do vyjetých kolejí do stanice Nuda. Bod zlomu na sebe ale nenechá dlouho čekat. Vybočení z životní rutiny přichází v podobě maskovaného bankovního lupiče. (Nicht mein Tag, Německo, 2014)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).