Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Krvavý příliv, Řetězová reakce a Záhada modrého expresu

21. 3. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – thriller Krvavý příliv – Ruská ultranacionalistická frakce začíná vážně ohrožovat světový mír. Je vyhlášen stupeň nejvyšší pohotovosti a z americké námořní základny vyplouvá ponorka Alabama, jejíž jaderný potenciál může snadno rozpoutat třetí světovou válku. Do východního Pacifiku ji vede zkušený voják kapitán Ramsey, který nikdy nepochybuje o příkazu. Rozhodování na nejničivějším válečném stroji má ale své pojistky a nový muž na palubě, velící důstojník Hunter, bere své povinnosti i pravomoci velice vážně. (Crimson Tide, USA, 1995)

  • Prima Max, 20:15 – thriller Řetězová reakce – Dříve než univerzitní výzkumný tým oficiálně potvrdí, že voda může být použita jako pohonná látka, je jejich laboratoř zničena a ředitel zabit. Na scéně se objevuje hlavní svědek – student, který se spolu s výzkumným týmem stává hlavním podezřelým. Ve skutečnosti za zločinem stojí několik energetických společností, které jsou podporovány vládou. (Chain Reaction, USA, 1996)

cif-tip-téma-foto

  • ČT art, 20:20 – Ceny Czech Grand Design 2016 – Přímý přenos ze slavnostního ceremoniálu ve Stavovském divadle, kde budou uděleny Ceny Czech Grand Design za rok 2016. Večerem vás provedou Hana Vagnerová, Eliška Křenková a Zuzana Stavná.

  • ČT1, 21:40 – detektivka Hercule Poirot X: Záhada modrého expresu – Měla být obětí té vraždy skutečně ta mladá, bohatá dědička? Nemohl se vrah jen splést? Další případ slavného belgického detektiva. (The Mystery of the Blue Train, 2005)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.