Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Krvavý příliv, Řetězová reakce a Záhada modrého expresu

21. 3. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – thriller Krvavý příliv – Ruská ultranacionalistická frakce začíná vážně ohrožovat světový mír. Je vyhlášen stupeň nejvyšší pohotovosti a z americké námořní základny vyplouvá ponorka Alabama, jejíž jaderný potenciál může snadno rozpoutat třetí světovou válku. Do východního Pacifiku ji vede zkušený voják kapitán Ramsey, který nikdy nepochybuje o příkazu. Rozhodování na nejničivějším válečném stroji má ale své pojistky a nový muž na palubě, velící důstojník Hunter, bere své povinnosti i pravomoci velice vážně. (Crimson Tide, USA, 1995)

  • Prima Max, 20:15 – thriller Řetězová reakce – Dříve než univerzitní výzkumný tým oficiálně potvrdí, že voda může být použita jako pohonná látka, je jejich laboratoř zničena a ředitel zabit. Na scéně se objevuje hlavní svědek – student, který se spolu s výzkumným týmem stává hlavním podezřelým. Ve skutečnosti za zločinem stojí několik energetických společností, které jsou podporovány vládou. (Chain Reaction, USA, 1996)

ebf 24 - tip duben

  • ČT art, 20:20 – Ceny Czech Grand Design 2016 – Přímý přenos ze slavnostního ceremoniálu ve Stavovském divadle, kde budou uděleny Ceny Czech Grand Design za rok 2016. Večerem vás provedou Hana Vagnerová, Eliška Křenková a Zuzana Stavná.

  • ČT1, 21:40 – detektivka Hercule Poirot X: Záhada modrého expresu – Měla být obětí té vraždy skutečně ta mladá, bohatá dědička? Nemohl se vrah jen splést? Další případ slavného belgického detektiva. (The Mystery of the Blue Train, 2005)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).