Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Labyrint lží, Sedmý hřích a Skuteční Bonnie & Clyde

28. 5. 2013
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 10:55 – tenisový přenos French Open 2013 – Přímý přenos vybraného utkání tenisového turnaje Roland Garros
  • Nova Cinema, 20:00 – krimifilm Zvony smrti – Ve Skotském moři záhadně mizí transporty zlata, jachty a lidé. Britský agent Philip Calvert a jeho přítel jsou pověřeni britskou tajnou službou, aby celé věci přišli na kloub. Neohroženému agentovi se sice podaří loď vypátrat, ale zjišťuje, že pravé nebezpečí číhá úplně jinde… Britský krimifilm (1971).
  • Dajto, 20:10 – akční thriller Labyrint lží - Je nejlepším mužem amerických zpravodajských služeb v oblasti, schopen vyjednávat a pohybovat se v zónách, ze kterých se dostane živý málokdo. Roger Ferris (Leonardo DiCaprio) je muž bez identity, který svěřuje svůj život chladnému hlasu na druhém konci telefonní linky. CIA veterán Ed Hoffman (Russell Crowe) zase vede válku od počítače ve svém obývacím pokoji na předměstí a řídí každý Ferrisův pohyb. A jedné z nejlepších zpravodajských služeb uniká vůdce teroristů, který připravuje bombové útoky po celém světě. Americký akční thriller (2008).
  • ČT 2, 22:20 – drama Sedmý hřích – Kuba, devatenácté století. Bohatý obchodník Luis Vargas (Antonio Banderas) hodlá upevnit své společenské postavení sňatkem s Američankou. Nehledá skutečnou lásku a dohoda je uzavřena čistě na obchodním základě. O to víc je pak překvapen, když mu do života místo prosté ženy vstoupí svůdná Julia (Angelina Jolie). Netrvá dlouho a Vargas se do ní zamiluje. Zanedlouho se objeví i tajemný a podezřívavý Walter Downs (Thomas Jane), který tvrdí, že Julia není tím, kým se být zdá. Vargas sice zpočátku odmítá uvěřit, ale když manželka zmizí i s jeho penězi, rozhodne se zjistit, jak se věci doopravdy mají. Vydává se na pouť temnou stránou vášně, která jej může zavést až do pekel… Francouzsko-americké drama (2001).
  • Prima Zoom, 23:00 – dokument Skuteční Bonnie & Clyde – Poznejte skutečný životní příběh slavných bankovních lupičů Bonnie Parkerové a Clyda Barrowa bez romantických příkras filmových tvůrců. Díky nedávno zpřístupněným svazkům FBI odhalíme jejich zločineckou kariéru spojenou se čtrnácti vraždami. Britský dokument (2009).

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.