Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Liga mistrů UEFA, Spálené vzpomínky a Miami Vice

24. 11. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 20:15 – Arsenal FC – GNK Dinamo Záhřeb - Přímý přenos utkání základní skupiny Ligy mistrů UEFA.

  • Barrandov Plus, 21:05 – dokument Tajemství Františka Filipovského - Proč se Františku Filipovskému nesmělo říkat dědečku? Jak to bylo s jeho dabingovým uměním doopravdy? Kdy a jak těžce ztvárňoval svou poslední roli – čerta Blekotu? František Filipovský ve vzpomínkách své dcery Pavlíny Filipovské a vnučky Pavlíny Wolfové, ale i svých kolegů – Jiřího Krampola, Jiřiny Bohdalové a Václava Vorlíčka. Český životopisný dokument (2015)

  • Nova Cinema, 22:05 – drama Spálené vzpomínky - Do poklidného života Audrey nečekaně zasáhne tragická událost, smrt manžela. Osamělá žena jen těžko hledá odvahu k dalšímu životu a k výchově svých dvou malých dětí. Manželův nejlepší kamarád se snaží pomoci, ale sám se nejdříve musí vypořádat se svojí závislostí na heroinu. Americko-britské drama (2007)

Konference WebTop100 2024 Digitální marketing

  • Prima Max, 22:05 – akční thriller Miami Vice - Detektivové James a Ricardo v utajení odhalují bandu pašeráků drog a vrahů. Akce probíhá úspěšně, ale jen do doby, než jeden z nich pozná krásnou manželku obávaného mafiána. Hra na ostří nože se pro policisty stává každodenní činností a je jen otázkou času, kdy je zločinci odhalí. Americký akční trhiller (2006)

  • ČT 2, 22:15 – thriller a drama Pravidla lži - Dvanáct osudů lidí, kteří se snaží překročit svou minulost. Film získal Českého lva 2006 za nejlepší scénář, Cenu Asociace českých filmových klubů a řadu dalších cen. Český thriller (2006)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).