Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Lisabon vs. Madrid, Vláda a Rob Roy

22. 11. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – sci-fi komedie Mars útočí! – Spas se, kdo můžeš! Útočí mimozemšťané! Skvělá planeta, zabereme ji! Jak řekli, tak udělali. Země je zase jednou ohrožena invazí bojechtivých, po zuby (nebo co to vlastně mají) ozbrojených Marťanů. Násilí, zkáza, hysterie. A kdo že jim může vzdorovat? Na koho se obracejí oči celého světa? Tím mužem je jen prezident Spojených států Jack Nicholson. (Mars Attacks!, USA, 1996)

  • ČT sport, 20:15 – fotbal: Sporting Lisabon – Real Madrid – přímý přenos utkání základní skupiny Ligy mistrů UEFA.

  • Prima Max, 20:15 – historický Rob Roy – Skotsko na začátku 18. století. Kvůli komplotu proradného Angličana Cunninghama musí vůdce klanu Rob Roy uprchnout do hor. Aby však Cunningham horala dostal, je mu dost dobrý každý prostředek. Vypálí Royovu usedlost a znásilní jeho krásnou ženu Mary. (USA, 1995)

KL22 hlasovani

  • ČT2, 21:50 – politické drama Vláda – 89 000 dětí (2/1) – První díl druhé řady oceňovaného seriálu. Vláda je všeobecně považována za jeden z nejzásadnějších počinů celosvětové televizní tvorby. Hlavní hrdinkou je Birgitte Nyborgová, předsedkyně středové strany, která se v prvním díle první řady stala překvapivým vítězem voleb. Vyprávění pak sleduje nejen rovinu profesní, ale i osobní. (Borgen, Dánsko, 2011)

  • Nova Cinema, 22:05 – romantické drama Bláznivá, zatracená láska – Čtyřicetiletý Cal Weaver (Steve Carell) prožívá svůj sen. Má dobrou práci, hezký dům, skvělé děti a za manželku lásku ze střední školy. Když ale zjistí, že ho jeho žena Emily (Julianne Moore) podvádí a chce se s ním rozvést, jeho dokonalý život vezme rázem za své. A co je horší – Cal se ocitne ve světě svobodných… (Crazy, Stupid, Love, USA, 2011)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.