Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Miluj bližního svého, Deník nymfomanky a Dvojník

25. 10. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – krimi komedie Dannyho parťáci 2 – Uplynuly tři roky od doby, co Dannyho parťáci vyloupili najednou hned tři kasina v Las Vegas a Danny Ocean má nový plán. Sice není z jeho hlavy, ale co se dá dělat, když máte na vybranou buď ten, nebo nepříjemnou „zubatou“ návštěvu během dvou týdnů… (Ocean’s Twelve, USA, Austrálie, 2004)

  • ČT art, 21:05 – drama Dvojník – Plachý samotář Simon (Jesse Eisenberg) se protlouká životem v lhostejném světě. V práci ho přehlížejí, jeho matka jím pohrdá, žena jeho snů Hannah (Mia Wasikowska) ho ignoruje. Nic z toho se mu nedaří změnit. Jeho život se převrátí naruby až ve chvíli, kdy mu přibude nový kolega v práci. James je fyzicky Simonovým dvojníkem, po psychické stránce však jeho protikladem. Je sebevědomý, charismatický a umí to se ženami. K Simonově hrůze začíná pomalu přebírat kontrolu nad jeho životem. (The Double, Velká Británie, 2013)

  • Nova Cinema, 22:30 – krimi drama Miluj bližního svého – Michael Faraday (Jeff Bridges) je univerzitním profesorem historie a specialistou na problematiku terorismu. Se svým desetiletým synkem žije v domě na předměstí Washingtonu D.C. a jen těžko se vyrovnává s nedávnou ztrátou manželky, agentky FBI, která zahynula při výkonu služby. Nové světlo do jeho rozvráceného života vnese sympatická rodina Langových. Pak ale Michael přistihne nového známého několikrát při lži a vypraví se po stopách jeho minulosti. (Arlington Road, USA, 1999)

cif-tip-téma-foto

  • Prima Max, 22:50 – film Deník nymfomanky – Val je velmi atraktivní a vzdělaná mladá dáma posedlá sexem. Je schopna milovat se s kýmkoliv, kdykoliv a kdekoliv. Permanentně loví nové muže a každé toto setkání jí přináší uspokojení. Její deník je svědkem všech milostných eskapád se spoustou pikantních detailů. Posedlost se stále zvyšuje, a proto se vzdá lukrativního zaměstnání a stane se prostitutkou v luxusním privátním klubu. (Diario de una ninfómana, Španělsko, 2008)

  • Fanda, 23:35 – sci-fi/fantasy seriál Agenti S.H.I.E.L.D. (1) – Existence superhrdinů a mimozemšťanů se stala veřejně známou a svět se snaží vyrovnat s touto novou realitou. Pod vedením agenta Phila Coulsona tak vzniká nový tým specializovaných mužů tajné organizace S.H.I.E.L.D, kteří se s touto realitou musí utkat. (Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D., USA, 2013)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.