Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Muži v říji, Jesse Stone: Nový začátek nebo Vetřelci vs. Predátor 2

29. 8. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – thriller Zlodějská partie – Keith Ripley je starý zkušený lupič, který se řídí nepsanými zákony zlodějů. Jeho bývalý partner Victor se pravidel bohužel nedržel a zaplatil za to životem. Nyní však Keithovi docházejí síly a on dluží příliš peněz ruské mafii, aby se do nějaké větší akce pustil sám. Objevuje se ale Gabriel – mladý a poněkud temperamentní pomocník, který s Keithem nejprve těžko hledá řeč, ale později s ním vytváří sehranou dvojici. (Thick as Thieves, USA, Německo, 2008)

  • ČT2, 21:55 – komedie Muži v říji – V jihomoravské vesnici Mouřínov končí silnice a její obyvatelé touží po tom, aby se obec stala „průjezdní“. Uvědomují si, že prvním krokem k naplnění svého záměru je na sebe upozornit. Protože je mezi nimi přeborník ve vábení jelenů, rozhodnou se, že v Mouřínově uspořádají Mistrovství Evropy v této ojedinělé disciplíně. (Česko, 2008)

MM socky3

  • Prima Max, 22:00 – sci-fi Vetřelci vs. Predátor 2 – Na Zemi havaruje vesmírné plavidlo s nepřátelskými Vetřelci a v městečku poblíž Colorada vypukne peklo. A když se objeví dokonale vyzbrojený osamělý Predátor, aby protivníky zlikvidoval, dojde ke krveprolití, které přežije jen hrstka lidí… (Aliens vs. Predator – Requiem, USA, 2007)

  • Nova Cinema, 22:20 – krimi Jesse Stone: Nový začátek – Policista Jesse Stone přišel kvůli problémům s alkoholem o práci i rodinu. Aby zapomněl, odjíždí do městečka Paradise, kde se chce ucházet o místo šerifa. Práci získá. Jednoho večera je donucen zasáhnout proti místnímu hrubiánovi, který napadl svou ženu. Jeho zásah byl rychlý a tvrdý. Ne každému se ovšem jeho způsob zamlouvá. (Jesse Stone: Night Passage, USA, 2006)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.