Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Rambo, Maverick nebo Real Madrid – Tottenham Hotspur

17. 10. 2017
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – western Maverick – Šarmantní hazardní karetní hráč se vydává na proslulý pokerový šampionát Tří řek. Obrovskou výhru půl milionu dolarů chce ale získat i půvabná a všemi mastmi mazaná Annabelle Bransfordová, s níž se seznámí na cestě, a podobný zájem mají i další. A protože ve hře půjde o tak obrovskou finanční částku, pokoušejí se všichni své spoluhráče předem nějak oblafnout, nepříjemně překvapit, anebo je dokonce odstranit. (Maverick, USA, 1994)

  • Prima Max, 20:00 – akční klasika Rambo – Voják americké armády John Rambo se po letech vrací z vietnamské války zpět do své vlasti. Ale politická situace se mezitím změnila, mladý muž se setkává jen s nepochopením a jednoho dne je šerifem malého podhorského městečka zatčen pro potulku a odveden na místní policejní stanici. Podaří se mu však utéct a v nedalekých horách svádí se svými pronásledovateli nelítostný boj o holý život. (First Blood, USA, 1982)

  • ČT sport, 20:15 – fotbal: Real Madrid – Tottenham Hotspur – Přímý přenos utkání základní skupiny Ligy mistrů UEFA. (2017)

MM socky3

  • Prima Max, 22:05 – krimi Nahota na prodej – Krátce po sametové revoluci se z kdekoho stává podnikatel. Obory podnikání se ale různí. Mladá studentka Nancy přijíždí do Prahy na stáž. Má české kořeny, a proto si zvolila Prahu. Společně s novinářem Egonem a bývalým policistou, nyní soukromým detektivem, pátrají po unesené šestnáctileté dívce. Jejich pátrání je zavede k romskému gangu obchodníků s prostitucí a pornografií, kteří se neštítí ničeho. (Česko, 1993)

  • Nova Cinema, 22:25 – krimi Jesse Stone: Bludiště pochybností – Šokující dvojnásobná vražda otřese poklidným městem Paradise od základů. Stone je povolán zpátky do akce. Jeho bývalé policejní oddělení je ale téměř prázdné, a tak mu nezbývá než spoléhat na svou profesionální intuici a pustit se do pátrání na vlastní pěst. (Jesse Stone: Benefit of the Doubt, USA, 2012)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.