Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Sedm statečných, Ucho a Copak je to za vojáka…

14. 1. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Nova Cinema, 20:00 – western Rychlejší než smrt – Bezcitný padouch Herod pořádá střeleckou soutěž o velké peníze, při níž likviduje nepohodlné muže. Neví však, že neznámá pistolnice Ellen, která se přihlásí, je anděl pomsty s krásnou tváří. Americký western (1995)

  • TV Barrandov, 20:15 – western Sedm statečných – Bylo jich sedm, byli dobří pistolníci a chránili vesničany před nájezdy banditů. Americký western (1960)

  • Prima, 20:15 – komedie Copak je to za vojáka… – Průzkumníci z elitní parašutistické jednotky jsou drsní chlapi. A největším frajerem z nich je Milan Kouba – na toho jsou i velitelé krátcí. Československá komedie (1987)

KL22 hlasovani

  • ČT Sport, 20:40 – Světový pohár 2013/14 Rakousko – Přímý přenos 2. kola slalomu žen z rakouského Flalchau

  • ČT 2, 21:45 – psychologické drama Ucho – Film Jana Procházky a Karla Kachyni z roku 1970 patřil k těm zapovězeným titulům, které ležely na dně pomyslného trezoru vůbec nejhlouběji. Jednak proto, že jméno spisovatele Jana Procházky se nesmělo veřejně vyslovit, jednak proto, že film s přibývajícím časem kupodivu stále nabíral na aktuálnosti. Československé psychologické drama (1970)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.