Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Superpohár UEFA, Kašpárek a Kluk na kole

11. 8. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 20:00 – FC Barcelona – FC Sevilla - Přímý přenos Superpoháru UEFA z gruzínského Tbilisi.

  • Nova Cinema, 20:00 – komedie Kašpárek – Neodolatelný podvodník bez váhání souhlasí, když ho v letadle do Benátek požádá neznámý muž, aby mu pronesl přes celnici kufřík. Jenže netuší, že je v něm mikrofilm zabudovaný do obyčejného zapalovače, a od té chvíle se stává terčem nejen žen, ale i záhadné mafie a tajné policie. Francouzsko-italská komedie (1980)

  • ČT art, 20:25 – drama Kluk na kole – Co všechno musí unést dětská duše. Koprodukční drama ověnčené Velkou cenou poroty v Cannes a Evropskou filmovou cenou. Belgické drama (2011)

KL24

  • ČT 1, 21:00 – romantický film Angelika a král - Byla krásná a hrdá, dovedla stejně silně milovat i nenávidět. Francouzský romantický film (1966)

  • ČT 2, 22:25 – komedie Ďábelské líbánky - …aneb Manželství na život a na smrt. Československá komedie (1970)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).