Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Vinnetou – Rudý gentleman, Tři muži na zabití a Past

22. 7. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 14:10 – Tour de France 2014 – Přímý přenos 16. etapy nejslavnějšího cyklistického etapového závodu

  • ČT 1, 20:00 – western Vinnetou: Rudý gentleman - Hrdinný náčelník Apačů přináší vlastní oběť za mír mezi bělochy a indiány. Na motivy románů Karla Maye. Francouzsko-německý western (1964)

  • Nova Cinema, 21:50 – drama Už tady nežijeme – Nejlepší přátelé přednášejí na malé univerzitě na severozápadě USA. Jejich manželky se starají o děti a o domácnost. Vztahy manželských párů se ale ocitají v krizi a vzájemně se začínají proplétat v milostném čtyřúhelníku. Americko-kanadské drama (2004)

Content tip EARLY

  • ČT 2, 21:50 – drama Past – Uvězněná členka odboje netuší, co na ni gestapo přichystalo. Československé drama (1950)

  • TV Barrandov, 22:00 – krimifilm Tři muži na zabití – Osamělý hrdina bojujícího proti nepříteli, jehož tvář dlouho ani nezná. Francouzský krimifilm (1980)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).