Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Vymítač ďábla, Mezi námi děvčaty a V běhu času

20. 1. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • CS Film, 20:00 – drama Vyšší princip – Film, jehož děj se odehrává za heydrichiády, se snaží zbavit ideologických stigmat okupační příběh, který přibližuje bezmoc i tíživá dilemata. Československé drama (1960)

  • Prima, 20:15 – komedie Mezi námi děvčaty – Doktorka Tess Colemanová se svou dcerou Annou příliš nevychází. Odlišný názor mají snad úplně na všechno. Na oblékání, na hudbu i na výběr partnera. Jak to dopadne, když se kvůli tajemnému přáníčku z čínské restaurace probudí v kůži té druhé? Americká komedie (2003)

  • ČT 2, 22:05 – drama Božské Ema – Velké srdce je ten nejsnadnější terč. Fantazie na motivy ze života slavné české pěvkyně Emy Destinnové. Československé drama (1979)

cyber-obecný tip

  • Nova Cinema, 22:15 – horor Vymítač ďábla – Dvanáctitetá Regan žije jen se svojí matkou na malém městě. Jednoho dne se u ní začnou projevovat zvláštní symptomy – levitace, velká fyzická síla a extrémní chování. Zoufalá matka nejprve vyhledá lékařskou pomoc, ale když ta selže, obrátí se na místního kněze. Malou Regan totiž posedl ďábel. Americký horor (1973)

  • ČT art, 23:10 – poetický film V běhu času – Cesta podél hranice mezi Západem a Východem za přeludem importované svobody. Melancholické road movie o kráse mizejícího světa. Německý poetický film (1976)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.