Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Vyšší zájem, In Nomine Patris a Den v Jurjevu

16. 12. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Kinosvět, 21:00 – dokument Miami – Miami je největší město v jihovýchodní části Floridy a druhé největší v celém státě. Jeho metropolitní oblast se rozkládá mezi bažinami národního parku Everglades na západě a Atlantským oceánem na východě. V Miami se nachází významný přístav a letiště, díky kterým se mu také říká Brána do Ameriky. Americký dokument

  • Nova Cinema, 21:45 – thriller Vyšší zájem – Pravdivý příběh zástupce starosty města New York Kevina Calhouna, který věrně slouží svému šéfovi Johnovi Pappasovi, skvělému politikovi, jehož ambicí je dbát na osud města a svých voličů. Náhlá přestřelka, která zatáhne do hry policistu, dealera drog a nevinné dítě, způsobí v celém městě obrovský skandál a komplikovaná cesta k pravdě vede pouze přes politické minové pole. Americký thriller (1996)

  • Prima Zoom, 22:10 – dokumentární seriál Silniční jednotka – Auta, zločinci a kokain Sledujte práci zvláštní utajené jednotky manchesterské policie, jejímž úkolem je potírat zločiny spojené s automobily. Nejen krádeže, ale i používání aut při loupežích a přepadeních. Americký dokumentární seriál (1999)

Cloud 22 temata

  • ČT 2, 22:35 – drama In Nomine Patris – Fiktivní rekonstrukce pozadí tzv. Čihošťského zázraku. České drama (2005)

  • ČT art, 23:30 – drama Den v Jurjevu – Jednodenní výlet do rodné vesnice se mění v osudovou cestu za odpuštěním. Ruské drama (2008)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.