Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Zlatá tretra, Akce nemluvně a Nesvatbov

26. 5. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 17:00 – Zlatá tretra 2015 – Přímý přenos největšího atletického podniku v Česku

  • ČT 1, 20:55 – Co je doma, to se počítá, pánové… – Recept na snadné a bezpracné zbohatnutí ve volném pokračování české komedie Zítra to roztočíme, drahoušku…! Československá komedie (1980)

  • Prima Cool, 22:40 – akční komedie Akce nemluvně – Zadlužení vykradači trezorů dostanou skvěle placenou práci. Jejich úkolem je unést dítě. Akce se však zvrtne a zloději se musejí o chlapečka postarat sami. Hongkongsko-čínská akční komedie (2006)

MMF24

  • STV 2, 23:15 – dokument Nesvatbov – Film o svobodných třicátnících z východoslovenské obce a o jejich starostovi, který chce za každou cenu v zájmu zachování populace dát dohromady adepty na manželství. Slovenský dokument (2010)

  • ČT art, 23:35 – muzikál Nine – Chce dokončit film, ale nepodlehnout vlivu žen, které jej obklopují, je těžké. Americký muzikál (2009)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).