Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Zlatá tretra, Akce nemluvně a Nesvatbov

Lukáš Polák

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Doba čtení: 1 minuta

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 17:00 – Zlatá tretra 2015 – Přímý přenos největšího atletického podniku v Česku

  • ČT 1, 20:55 – Co je doma, to se počítá, pánové… – Recept na snadné a bezpracné zbohatnutí ve volném pokračování české komedie Zítra to roztočíme, drahoušku…! Československá komedie (1980)

  • Prima Cool, 22:40 – akční komedie Akce nemluvně – Zadlužení vykradači trezorů dostanou skvěle placenou práci. Jejich úkolem je unést dítě. Akce se však zvrtne a zloději se musejí o chlapečka postarat sami. Hongkongsko-čínská akční komedie (2006)

  • STV 2, 23:15 – dokument Nesvatbov – Film o svobodných třicátnících z východoslovenské obce a o jejich starostovi, který chce za každou cenu v zájmu zachování populace dát dohromady adepty na manželství. Slovenský dokument (2010)

  • ČT art, 23:35 – muzikál Nine – Chce dokončit film, ale nepodlehnout vlivu žen, které jej obklopují, je těžké. Americký muzikál (2009)

Našli jste v článku chybu?