Hlavní navigace

Televizní tipy na večer: Dannyho parťáci 2, Piráti z Karibiku a Che Guevara

14. 10. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
14. 10. 2011

UVNITŘ FOTO Pokud se chystáte dnešní večer strávit před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší nové každodenní rubrice. Každý všední den odpoledne vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT 2, 20:00 – Zázračná planeta: Tajemství slonů (3/3) – Poslední díl dokumentárního cyklu BBC sleduje chování slonů v jejich přirozeném prostředí, konkrétně se zaměří na konflikty mezi člověkem a slony a jejich řešení.
  • Nova, 20:00 – Dannyho parťáci 2 – Známá australsko-americká komedie z roku 2004 navazuje na předchozí film, který Nova odvysílala minulý pátek. Tentokrát se Dannyho parťáci zaměří na galerie v Amsterodamu, Římě a Paříži, ale musí se vypořádat s konkurenční bandou lupičů, Interpolem a zabijákem Terry Benedictem.
  • Markíza, 20:00 – Let´s Dance – Další řada největší taneční show na Slovensku, kterou pod názvem StarDance vysílala v tuzemsku Česká televize. Živý přenos z Bratislavy.
  • Joj, 20:15 – Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže – Druhý film z čtyřdílné série příběhů Jacka Sparrowa (Johny Depp) popisuje jeho novou roli kapitána lodi Černá perla. Jack Sparrow zjišťuje, že jeho život má propadnout legendárnímu nemrtvému pirátovi Davey Jonesovi (Bill Nighy), jenž vládne mořským hlubinám z paluby své přízračné lodi Bludný Holanďan.

Johny Depp coby kapitán Jack Sparrow v Pirátech z Karibiku: Truhle mrtvého muže

  • Filmbox HD, 21:00 – Che Guevara (1) – Životopisný historický film o argentinském doktoru a jednom z vůdců kubánské revoluce Ernesto „Che“ Guevarovi a jeho spolupráci s Fidelem Castrem. První díl popisuje jejich boj proti kubánské diktatuře Fulgencia Batisty.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).