Hlavní navigace

Televizní tipy pondělí: Konstanta, Jednotka příliš rychlého nasazení a Jana Eyrová

6. 10. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Nova Cinema, 20:00 – komedie Blbý a blbější – Lloyd a Harry se snaží vrátit kufřík krásné dívce. Vydávají se tak na bláznivý výlet napříč Amerikou a svou blbostí ničí celé své okolí. Americká komedie (1994)

  • STV 1, 20:20 – romantické drama Jana Eyrová – Po nešťastném dětství se mladá Jana Eyrová zaměstná jako guvernantka na na rozlehlé panství Thornfield Hall, kde se stará o francouzské holčičku Adele. Majitelem panství a Janina zaměstnavatelem je charismatický Edward Rochester. Jane se do Rochesteru zamiluje a ani ona mu není lhostejná, ale z jeho minulosti se vynoří temné tajemství. Britsko-americké romantické drama (2011)

ICTZ23

  • TV Barrandov, 21:35 – detektivka Pět milionů svědků – Během televizního vysílání byl zabit jeden z herců a vidělo to pět milionů lidí. Šlo o nešťastnou náhodu nebo promyšlený zločin? Československá detektivka (1965)
  • Prima, 23:25 – akční komedie Jednotka příliš rychlého nasazení – Nicholas Angel je tak dobrý policista, že to vrhá špatné světlo na zbytek týmu. Proto je převelen do místa, kde svým talentem nebude kolegy ztrapňovat – do ospalého městečka Sandford, jehož statistiky zločinnosti se rovnají nule a jehož nejnapínavější událostí je každoroční zahradní slavnost. Nebo není? Britsko-francouzská akční komedie (2007)

  • ČT 2, 23:20 – drama Konstanta – Nejdůležitější konflikty musíme řešit ve svém svědomí. Polské drama (1980)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.