Hlavní navigace

Telewizja Polska rozšířila nabídku hybridního vysílání v rámci DVB-T

Lukáš Polák

Novou aplikaci představuje polská veřejnoprávní televize v době, kdy od implementace hybridního širokopásmového vysílání HbbTV upustila komerční skupina TVN.

Doba čtení: 1 minuta

Polská veřejnoprávní televize připravila pro své diváky speciální aplikaci pro hybridní širokopásmové vysílání (HbbTV), která je spojena s ranním formátem Pytanie na śniadanie. Nabídka je konkrétně dostupná na kanálu TVP 2 a také na jeho HD verzi, stanici TVP 2 HD. První uvedenou stanici mohou naladit i čeští diváci žijící v příhraničí, kteří zachytí signál polského multiplexu 1. Síť 3 se svým programem TVP 2 HD na území České republiky téměř vůbec nezasahuje.

WT18 tip v článku Sitta

K TÉMATU: Čeští diváci se hybridního vysílání od polské TVN v příhraničí nedočkají. Vycouvala z něj

Aplikace Pytanie na śniadanie se indikuje neobvykle v levém dolním rohu, a přesto, že je jednoduchá, je poměrně zdařile graficky zpracovaná. Zájemci mohou v rámci ní najít například aktuální předpověď počasí, průvodce ranním vysíláním (přehled hostů + čas), tipy na vaření a celodenní program. Vzhledem k tomu, že ranní blok má i svého sponzora, nechybí tu pochopitelně i informace od něj. V minulých dnech od projektu HbbTV (alespoň prozatím) upustila komerční skupina TVN.

Našli jste v článku chybu?