Hlavní navigace

Testované satelitní přijímače pro systém Irdeto budou mít pečeť kompatibility

28. 5. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
28. 5. 2010

UVNITŘ LOGO Set-top-boxy, které projdou úspěšným testováním kompatibility s novými dekódovacími kartami Irdeto PI-Sys, které v budoucnu nahradí systém podmíněného přístupu CryptoWorks, budou opatřeny nálepkou Irdeto kompatibilní. Satelitní platforma Skylink, která bude do budoucna Irdeto podporovat, již dříve uvedla, že kompatibilita s tímto systémem nemůže být zaručena u přijímačů, které mají takzvanou univerzální čtečku díky neoficiálnímu firmware.

K TÉMATU: Satelitní Skylink a CS Link přejdou na kódování Irdeto. Mají se diváci bát?

BRAND23 Workshop

Prvním set-top-boxem, který byl Skylinkem úspěšně otestován pro nový systéme Irdeto PI-Sys, byl Topfield TF 6000 CR. V budoucnu hodlá na nové kódování přejít také satelitní platforma CS Link, která taktéž působí na pozici 23,5 st. východně. Nový systém PI-sys umožní provozovateli mnoho speciálních funkcí, jako je například zasílání textových zpráv na obrazovku, restart nebo přeladění přijímače a tak dále. Podpora stávajícího systému CryptoWorks neskončí dříve než 31. prosince 2012.

Testované set-top-boxy budou opatřeny značkou Irdeto kompatibilní.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).