Hlavní navigace

Thunderbird 2.0 Beta 2 dostupný, další verze Firefoxu odloženy

Jiří Macich ml.

Na FTP serveru Mozilly se již objevila druhá betaverze očekávaného e-mailového klienta Thunderbird 2.0 a to včetně české mutace. Zveřejněny byly už i poznámky k vydání. Release candidate verze by měla přijít během února. Opravné verze prohlížeče Firefox 1.5.0.10 a 2.0.0.2 se naopak odkládají a měly by vyjít někdy v půlce února. Ještě dříve ale uživatelé Firefoxu 1.5.0.x dostanou nabídku k přechodu na nový Firefox 2.0.0.x. Podpora starších verzí se totiž začíná chýlit ke konci. (JasnaPaka Blog)

Na FTP serveru Mozilly se již objevila druhá betaverze očekávaného e-mailového klienta Thunderbird 2.0 a to včetně české mutace. Zveřejněny byly už i poznámky k vydání. Release candidate verze by měla přijít během února.

Opravné verze prohlížeče Firefox 1.5.0.10 a 2.0.0.2 se naopak odkládají a měly by vyjít někdy v půlce února. Ještě dříve ale uživatelé Firefoxu 1.5.0.x dostanou nabídku k přechodu na nový Firefox 2.0.0.x. Podpora starších verzí se totiž začíná chýlit ke konci. (JasnaPaka Blog)

Našli jste v článku chybu?
24. 1. 2007 14:09
astrablaster (neregistrovaný)
V praci pouzivam Seamonkey (Mozilla suite), doma Icedove (Thunderbird) a v obou funguje oddeleni slozek pro jednotlive ucty bez problemu.
24. 1. 2007 14:09
phanatic (neregistrovaný)
Potvrzuji. Ve firmě už jsem se s tím párkrát setkal. Někdy bylo potřeba i ručně odmazat ty indexy, aby to vůbec začalo něco dělat. Problém se objevoval často na starším stroji s W98 a FAT32, ale už jsem to potkal i na XP, tam se to naštěsí po nějaké (celkem dost dlouhé) době obnovilo samo. Přitom to nebyly nějaké extra velké schránky.