Hlavní navigace

[Opraveno] Tiscali snížilo ceny vytáčeného připojení na Internet

14. 12. 2005
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Společnost Tiscali snížila ceny vytáčeného připojení na Internet o polovinu až dvě třetiny. Službu pod názvem Internet Flexi založené na volbě operátora zatím běží jen v Pardubicích a Hradci Králové. Další města by měla následovat v příštím roce. Podle Martina Kopty se ale služba od Tiscali uživatelům vyplatí jen při spojení trvajících méně než půl hodiny ve špičce, nabízí ale výhodnější tarify pro dálkové hovory a volání na mobily. (Finanční noviny)

Společnost Tiscali snížila ceny vytáčeného připojení na Internet o polovinu až dvě třetiny. Službu pod názvem Internet Flexi založené na volbě operátora zatím běží jen v Pardubicích a Hradci Králové. Další města by měla následovat v příštím roce.

Podle Martina Kopty se ale služba od Tiscali uživatelům vyplatí jen při spojení trvajících méně než půl hodiny ve špičce, nabízí ale výhodnější tarify pro dálkové hovory a volání na mobily. (Finanční noviny)

15. prosince 2005, oprava: Původní zpráva ČTK vycházela z mylných informací, přičemž došlo k nesprávnému použití citátu Martina Kopty ze staršího článku o jiné službě Tiscali. Služba Internet Flexi není založena na volbě operátora, využít ji může jakýkoliv uživatel pevné linky. Dále neplatí, že je výhodná jen prvních třicet minut ve špičce. Ve špičce a v noci platí její uživatelé méně než u tarifu Internet 2002 Českého Telecomu bez ohledu na délku připojení. Internet Flexi také nezahrnuje hlasové služby, takže ji nelze využít pro dálkové hovory a volání na mobily.

Autor článku

Autor se zabývá tvorbou webových stránek a SEO. Jeho články můžete nalézt na jeho About weblogu. Aktuálně se věnuje webu Accommodation forum.