Hlavní navigace

Tlačítko +1 rozšířeno o sdílení na Google+

+1 od Google se stává konečně tím, čím je Facebook Like – Google doplnil možnost sdílet přímo na sociální síť Google+. Po kliknutí na +1 můžete vyvolat klasický formulář pro sdílení na Google+, včetně případné nastavení kruhu pro sdílení. O důvod víc, proč +1 od Google nasadit na weby, které mohou ze sdílení těžit.
Daniel Dočekal 25. 8. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

+1 od Google se stává konečně tím, čím je Facebook Like – Google doplnil možnost sdílet přímo na sociální síť Google+. Po kliknutí na +1 můžete vyvolat klasický formulář pro sdílení na Google+, včetně případné nastavení kruhu pro sdílení. O důvod víc, proč +1 od Google nasadit na weby, které mohou ze sdílení těžit.

Před několika dny Google rozšířil +1 o zobrazování přátel, kteří dali +1 a nové rozšíření funkčnosti je něčím, po čem uživatelé sociální sítě Google+ volali od samého počátku. Pokud již máte +1 nasazené na svém webu, není nutné nic měnit, nová funkčnost se objeví automaticky. Pokud ještě nasazeno nemáte, návod získáte v Add +1 to your pages to help your site stand out

Pokud vám +1 neumožňuje sdílet na Google+, tak je možné, že jde o funkčnost dostupnou prozatím pouze pro účastníky Google+ Platform Preview group – účastníkem ale může být každý, takže si případně proveďte aktivaci.