Hlavní navigace

Topfun nabízí filmy i abonentům IPTV služby sítě NETBOX

23. 6. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Česká internetová videopůjčovna Topfun zahájila spolupráci s dalším triple-play poskytovatelem, tentokrát s akciovou společností SMART Comp. Ta je provozovatelem sítě NETBOX. Právě uživatelům její IPTV služby nyní Topfun do konce měsíce zpřístupní dvě stovky filmů a do budoucna slibuje až 900 dalších titulů. Uživatelé – diváci mají k této video-on-demand službě přístup přímo na své televizní obrazovce přes dálkový ovladač k IPTV set-top-boxu. Již dříve začal Topfun spolupracovat s RIO Media,…

Česká internetová videopůjčovna Topfun zahájila spolupráci s dalším triple-play poskytovatelem, tentokrát s akciovou společností SMART Comp. Ta je provozovatelem sítě NETBOX. Právě uživatelům její IPTV služby nyní Topfun do konce měsíce zpřístupní dvě stovky filmů a do budoucna slibuje až 900 dalších titulů. Uživatelé – diváci mají k této video-on-demand službě přístup přímo na své televizní obrazovce přes dálkový ovladač k IPTV set-top-boxu. Již dříve začal Topfun spolupracovat s RIO Media, kde také uživatelům IPTV služby nabízí vypůjčení filmů za poplatek.

Služba Topfun před několika dny oslavila již čtvrté narozeniny. Stále má uzavřené smlouvy především s poskytovateli filmů nezávislých studií a také lokální tvorby. Současná nabídka tak obsahem těžko může konkurovat kamenným videopůjčovnám. Pokud jde o zařazení tvorby velkých hráčů jako Paramount, Sony pictures, Disney, Universal nebo Fox, tak zde provozovatelé už nějaký čas neurčitě hovoří o přípravách nasazení, kdy slibují 150 filmových novinek ročně. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.