Hlavní navigace

Topfun se omluvil za špatnou kvalitu přenosů Premier League, nabídl kompenzaci

29. 8. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Velice nás mrzí, že jsme kvalitní obraz, zvláště při přenosech Premier League, nemohli divákům přinést hned od začátku vysílání kanálu Slovak Sport 2,“ uvedl obchodní ředitel firmy Radek Přikryl.

Společnost Topfun Media, která je provozovatelem on-line videopůjčovny Topfun, se omluvila svým zákazníkům za to, že u kanálu Slovak Sport 2, který je součástí její služby Topfun televize, doposud docházelo k technickým problémům, jež se projevovaly jako zasekávání a mrznutí obrazu. To pochopitelně naštvalo fanoušky, kteří si za tento program byli ochotni zaplatit 150 korun. Právě tolik stojí měsíční streaming této stanice prostřednictvím Topfun televize. Problémy už se podle provozovatele služby podařilo odstranit. O stanici je v současností zvýšený zájem v souvislosti s přenosy anglické Premier League. K dispozici jsou zájemcům obě stanice Slovak Sportu nejen v SD, ale i HD.

MM AI t

K TÉMATU: Topfun nabízí přenosy Premier League na Slovak Sportu 2 nově i v HD kvalitě

Topfun si je vědom toho, že nekvalitu sportovních přenosů je třeba zákazníkům, kteří si službu aktivovali, nějak kompenzovat. Rozhodli jsme se nabídnout zákazníkům, kteří si aktivovali Slovak Sport 2 v období 1.8.2013 – 28.8.2013, kompenzaci, a to v podobě voucheru na službu Topfun Start na jeden měsíc zdarma, což představuje libovolné sledování 50 vybraných filmů v průběhu jednoho měsíce, uvedl obchodní ředitel a člen představenstva společnosti Topfun Media Radek Přikryl, podle jehož slov byl problém s kvalitou streamu objeven v distribuční trase signálu. Firma nesdělila přesný počet lidí, kteří si Slovak Sport 2 v souvislosti se startem Premier League zakoupili, ale v pondělí prý firma obsloužila v souvislosti s duelem Manchester United – Chelsea jednotky tisíc klientů.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).