Hlavní navigace

TOPkontakt.cz: konkurence pro Firmy.cz od iDnes

Jiří Macich ml.

Mediální skupina MAFRA přišla s novým serverem TOPkontakt.cz, což je databáze firem a institucí ne nepodobná Firmy.cz portálové jedničky Seznam.cz. TOPkontakt.cz běží jako součást zpravodajského serveru iDnes. MAFRA si pravděpodobně od nové služby slibuje posílení své pozice na českém Internetu. Na konkurenční Firmy.cz podle NetMonitoru v srpnu zavítalo 2 091 431 reálných uživatelů, což už je celkem zajímavé číslo.

Mediální skupina MAFRA přišla s novým serverem TOPkontakt.cz, což je databáze firem a institucí ne nepodobná Firmy.cz portálové jedničky Seznam.cz. TOPkontakt.cz běží jako součást zpravodajského serveru iDnes. MAFRA si pravděpodobně od nové služby slibuje posílení své pozice na českém Internetu. Na konkurenční Firmy.cz podle NetMonitoru v srpnu zavítalo 2 091 431 reálných uživatelů, což už je celkem zajímavé číslo.

Server TOPkontakt.cz je také napojen na databázi produktů a služeb z katalogu TakeIT, která je nyní provázaná s adresářem firem. Uživatelé si tedy mohou u nalezené firmy zobrazit nabízené produkty/služby nebo u nalezených produktů naopak zobrazit firmy, které je nabízejí. O vyhledávání se na TOPkontakt.cz stará Jyxo. Pro prodej firemních záznamů v databázi TOPkontakt.cz využívá MAFRA obchodní sítě společnosti Internet Trading. Kvalitní firemní katalog propojený s obsahovými službami na českém trhu dosud chyběl. Naše finanční očekávání jsou vysoká, tvrdí Milan Hronec, generální ředitel Internet Trading. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
5. 11. 2008 12:04
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Ten TOPkontakt není zcela výhodný, psal jsem o tom ve svém blogu - iDNES spouští nevýhodný katalog pro firmy TOPkontakt.
15. 10. 2008 21:49
peet (neregistrovaný)
No nemuzu si nevsimnout urcite podobnosti takeit a topkontakt, dle meho uboha kopie neceho co je samo onicem..... mnoho zdaru a hodne zdaru pri oblbovani inzerentu