Hlavní navigace

Towercom láká na svém novém webu na DVB-T zdarma, stejně jako Radiokomunikace

22. 5. 2013
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ NÁHLED Towercom zároveň už minulý týden spustil web Volnatelka.sk, která funguje jako rozcestník mezi bezplatným a placeným příjmem pozemní televize.

Po necelých čtyřech letech spustil telekomunikační operátor Towercom novou podobu svých webových stránek věnované pozemní digitální televizi (DVB-T), které mohou najít zájemci na adrese: http://dvbt.towercom.sk/. Firma tu stejně jako České Radiokomunikace upozorňuje návštěvníky na hlavní výhodu technologie DVB-T – příjem programů zdarma. „Webové stránky jsou v nové podobě v provozu od úterý a nabízejí komplexnější pohled na zemské vysílání,“ uvedl pro DigiZone.cz marketingový manažer Towercomu Michal Šuran.

Původní podoba webu dvb-t.towercom.sk
Autor: repro foto dvb-t.towercom.sk

Původní podoba webu dvb-t.towercom.sk

NEPŘEHLÉDNĚTE: Slovenská televize chce obnovit zájem o pozemní televizi, nevyhýbá se ani DVB-T2

Nová podoba webových stránek je nyní modernější a používá i jiné barvy. Zatímco ty předchozí byly už, co se vzhledu týká, značně zastaralé, o těch nových už se to říci nedá. Převážně černou a modrou barvu vyměnil Towercom za bílou a modrou. Zájemce na webových stránkách najde například informace o tom, které programy jsou v multiplexech dostupné, seznam vysílačů, přehled důležitých dokumentů i kontaktní údaje. „Stránky nabízejí také lepší zpracování interaktivní mapy včetně možností přeshraničního příjmu,“ konstatoval Šuran.

Nová podoba webu dvb-t.towercom.sk
Autor: repro foto dvb-t.towercom.sk

Nová podoba webu dvb-t.towercom.sk

ČTĚTE TAKÉ: Slovensko spouští placené DVB-T, bude ho možné objednat i z Česka

Už minulý týden zahájil Towercom kampaň s názvem Volná telka, jejímž pilířem jsou webové stránky http://volnatelka.sk/. Formou sponzoringových odkazů na komerčních i veřejnoprávních televizích, tedy na Markíze, Joj a STV, upozorňoval na existenci těchto stránek, které mají jediný úkol – slouží jako rozcestník k možnostem pozemního příjmu. Uživatel se na nich může rozhodnout, zda bude sázet jen na volné nebo i placené programy. V případě, že zvolí první možnost, objeví se na již zmiňované adrese http://dvbt.towercom.sk/, druhá volba ho odkáže na web placené Plustelky.

Podoba nových webových stránek volnatelka.sk
Autor: repro foto volnatelka.sk

Podoba nových webových stránek volnatelka.sk

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.