Hlavní navigace

Trace Urban HD na pozici služeb CS Link a Skylink již bez problémů

28. 11. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
28. 11. 2011

Hudební kanál Trace Urban HD, který je šířen prostřednictvím satelitu Astra 3B nekódovaně v rámci služby Satelitte BG, vyřešil technické problémy, jež spočívaly v tom, že se jeho signál na některých boxech nedekódoval korektně. Podle informací z bulharských fór došlo k úpravě kódování v rámci datového toku. Obraz i zvuk už se nyní na všech boxech zobrazují bez problémů.

K TÉMATU: Trace Urban HD, záhadná novinka na pozici CS Linku a Skylinku

Trace Urban HD je po kanálech Trace Tropical HD a DanceTrippin další programovou novinkou, kterou jistě přivítali zvláště hudební fanoušci a majitelé satelitních boxů, kteří mají možnost přijímat programy z pozice 23,5 stupně východně, kde své stanice šíří také platformy CS Link, Skylink a T-Mobile televize. Program se orientuje na hip hop a R’n’B. Ve vysílání se objevují známí interpreti těchto žánrů, jako jsou například Beyonce, Nicki Minaj, Alicia Keys, Rihanna a řada dalších.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).