Hlavní navigace

Trace Urban HD, záhadná novinka na pozici CS Linku a Skylinku

28. 11. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
28. 11. 2011

UVNITŘ VIDEO Minulý týden v pátek se na satelitu Astra 3B, pozice 23,5 stupně východně, tedy tam, kde své programy nabízejí i služby CS Link a Skylink, objevila další programová novinka, a to program Trace Urban HD. Jak se ale v různých diskusních fórech ukazuje, někteří diváci mají problém se zpracováním stanice, respektive po jejím naladění se nezobrazuje program korektně.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Pozice CS Linku a Skylinku nabízí dvě novinky pro hudební fandy

Content 23

Diskutující na odborných serverech zabývající se satelitní televizí popisují zajímavou věc. Zatímco někteří z nich při sledování programu nemají absolutně žádný problém – zvuk i obraz jde naprosto korektně bez problémů – jiným jde obraz trhaně (jakoby v sekvencích chyběly některé snímky) a zvuk chybí úplně. Tento stav zaznamenal u tohoto atraktivního programu orientujícího se na hip hop a R’n’B i server DigiZone.cz. Jednalo se konkrétně o přijímač s OS Linux. Na to, co ho však způsobuje, nepřišel. Nepomáhá ani vymazání a nové naskenování kanálu, editace v PC, případně restart přijímače.

Parametry příjmu: Astra 3B (23,5 stupně východně), 11817/V, SR 27500, FEC 3/4, norma DVB-S2/8PSK, kódování žádné (FTA).

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).