Hlavní navigace

Trade and Technology láká nové zákazníky na FilmBox a Nonstop Kino

17. 10. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

17. 10. 2007

Boj o zákazníky společností Gital a Trade and Technology (TT), které jsou distributory karet na příjem placených kanálů ze satelitní platformy CS Link, pokračuje. Poté, co první jmenovaný oznámil zařazení programů Viasat Explorer a Spice na karty diGITALlink, odpovídá Trade and Technology protiútokem. Všem novým zákazníkům zařadí na své karty po dobu dvou měsíců filmové kanály společnosti SPI International, Film Box a Nonstop Kino.

cif-tip-téma-foto

Akce platí pro všechny TT Karty registrované v období mezi 15. říjnem 2007 a 10. lednem 2008. K tomuto kroku se rozhodla společnost po příznivé odezvě na volné vysílání Galaxie sport. Novou TT Kartu je možné aktivovat buď on-line na www.t-t.cz nebo zasláním vyplněného formuláře, který dostane zákazník s kartou, poštou.

Samotná aktivace příjmu programů Galaxie sport, Film Box i Nonstop Kino proběhne automaticky ihned po on line registraci nebo do tří dnů od přijetí formuláře zaslaného poštou. Trade and Technology nabízí dva druhy karet – Standard a Sezóna. První karta nemá žádné omezení rozsahu programové nabídky ani doby užívání a přijde na 1 999 korun. TT Sezóna nemá omezení rozsahu programové nabídky, ale doba užívání je předplacena na 12 měsíců od registrace. Prodloužení na dobu neurčitou je možné po uhrazení doplatku 1 000 korun. Divák s oběma kartami získá v základní nabídce možnost sledovat kanály České televize, Novu a Primu.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.