Hlavní navigace

Travel Channel HD konečně v češtině

12. 12. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
12. 12. 2010

Dokumentární stanice Travel Channel HD začala dnes odpoledne konečně vysílat se všemi čtyřmi audiostopami, které mají být na tomto kanálu k dispozici. Znamená to, že program je k dispozici mimo jiné také v češtině. Dále jsou aktivní angličtina, maďarština a ruština. Stanice odstartovala 15. listopadu, k zapojení lokalizace tedy dochází přibližně s měsíčním zpožděním díky technickým problémům.

UXD

ČTĚTE TAKÉ: Travel Channel HD v češtině provází při startu problémy

Prvním operátorem, který stanici zařadil do své nabídky, je satelitní služba Skylink a také T-Mobile televize. První ze společností je zároveň dodavatelem tohoto programu k ostatním operátorům. Pozice 23,5 stupně východně slouží pro další firmy jako distribuční místo. Program má velice dobrou kvalitu obrazu a divák se tak konečně dočkal lokalizovaného dokumentárního programu v HD rozlišení. Travel Channel HD už distribuují také někteří zahraniční operátoři.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.