Hlavní navigace

Travel Channel HD zahájil promo vysílání na satelitu Astra v platformě Skylink

11. 10. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
11. 10. 2010

UVNITŘ VIDEO V HD KVALITĚsatelitní platformě Skylink se dnes odpoledne objevilo zkušební, tedy promo vysílání stanice Travel Channel HD. Barevné pruhy nahradilo video, které v krátkosti seznámí zájemce s tímto programem. Nic jiného se prozatím nevysílá. Promo video běží stále dokola. Jedná se asi o dvouminutovou smyčku zakončenou velkým logem stanice umístěným doprostřed obrazovky.

K TÉMATU: Tajemný kanál u Skylinku odhalen. Startuje Travel Channel HD

Identifikátor stanice je poměrně velký. Po celou dobu vysílání je logo umístěno do pravého horního rohu obrazovky a zasahuje až téměř do její poloviny. Podle plánů, které oznámila společnost Channels, zástupce stanice v České republice a na Slovensku, bude kanál spuštěn až 15. listopadu, tedy přibližně za měsíc. Stane se součástí nabídky satelitní platformy Skylink. Ta ho nabídne v češtině jako první tuzemský operátor v rámci svého balíčku HD programů nazvaného HD Plus.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.