Hlavní navigace

Travel Channel HD zmenšil svoje logo do přijatelné podoby

28. 2. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
28. 2. 2011

UVNITŘ FOTO HDTV verze dokumentárního kanálu Travel Channel má od konce minulého týdne upravené svoje logo. To původní bylo výrazně velké a dosahovalo téměř do poloviny obrazovky. Nové je menší a je posunuté více k pravému hornímu okraji. Přesto, že jde v podstatě o kosmetickou úpravu, pro běžného diváka jde o velkou výhodu – logo je nyní v obraze mnohem méně rušivé.

ČTĚTE TAKÉ: Travel Channel HD odstaroval, prozatím bez češtiny

Z tuzemských služeb nabízí program satelitní platforma Skylink, která ho zároveň poskytuje i ostatním operátorům (nejen tuzemským). Pozice 23,5 stupně východně, kde je program vysílán, slouží zároveň jako distribuční trasa, kde je stanice vysílána s šesti jazykovými stopami (česky, anglicky, maďarsky, holandsky, polsky a bulharsky) s portugalskými DVB titulky. Travel Channel HD byl spuštěn jako zcela nový televizní program 15. listopadu loňského roku a vyslyšel tak poptávku satelitních diváků po dokumentární HDTV stanici v češtině.

KL22 hlasovani

Nová podoba loga stanice Travel Channel HD. (Repro foto: Travel Channel HD)

Původní podoba loga stanice Travel Channel HD. (Repro foto: Travel Channel HD)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.