Hlavní navigace

Travel Channel přejde do konce tohoto čtvrtletí na formát obrazu 16:9

Program je součástí nabídek řady kabelových, IPTV a satelitních operátorů. Jak již z názvu stanice vyplývá, věnuje se výhradně pořadům a dokumentům zaměřeným na cestování.
Lukáš Polák 29. 1. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Diváci tematického kanálu Travel Channel se dočkají do konce tohoto čtvrtletí přechodu stanice do širokoúhlého poměru stran, tedy formátu 16:9. Dnes to oznámila společnost Channels, která tento program na našem trhu zastupuje. Zahájení vysílání v novém formátu je plánováno na konec prvního čtvrtletí roku 2014, přičemž bude stanoveno konkrétní datum, ke kterému bude kompletní programové portfolio vysíláno v novém formátu, a to včetně pořadů původně vysílaných v 4:3, uvedla firma.

MIF obecny

Z ARCHIVU: Travel Channel inovoval vizuál a představil nové logo

Travel Channel je mezinárodním televizním kanálem zaměřeným na cestování, vysílá 24 hodin denně, v jednadvaceti jazycích, ve 130 zemích Evropy, Středního Východu a Afriky. Travel Channel International je součástí Scripps Networks International, dceřinné společnosti Scripps Networks Interactive, která působí na celosvětové úrovni. Firma provozuje také stanici Travel Channel HD. Ta je dostupná u vybraných kabelových, IPTVsatelitních operátorů. Na českém slovenském trhu působí od listopadu 2010.