Hlavní navigace

Trendem televizorů je v současné době zeštihlování. LCD převažuje

Produktový manažer společnosti Samsung Ondřej Lukáč na dnešním Kulatém stolu DigiZone.cz řekl, že je spokojený s tím, jak si zákazníci oblíbili produkty Samsung. Mohu říci, že poměr LCD a ostatní technologie, můžeme cítit až 5:1. Neustále budeme tlačit na to, abychom technologii rozvíjeli a nabízeli zákazníkovi bohatou výbavu těchto televizorů, uvedl Lukáč.

Trend zeštíhlování je podle něj viditelný a téměř každá už je vybavena digitální terestriálním, kabelovým a dokonce někdy i satelitním přijímačem. Co se týká prodeje televizorů, společnost Panasonic mrzí, že do výzkumu Mediaresearch nebyla zastoupena úhlopříčka televizoru, protože právě s její velikostí stoupá i podíl plazem. S prodejci úhlopříček 40 palců a více jsme velmi spokojeni, konstatoval Lukáš Holub.

Recenzent televizorů Bohumil Herwig konstatoval, že když dnes už není zdaleka rozdíl mezi spotřebou televizorů LCD a plazma. Mezi lidmi ale stále panuje pocit, že plasma prostě žere víc. Dokonce se výrobcům podařilo i odstranit vypalování log a podobně, řekl dnes na konferenci Kulatý stůl DigiZone.cz Bohumil Herwig. Dnes už jsem na šetřiče a podobné záležitosti příliš nenarazil, takže jsem toho názoru, že už jsem jim podařilo tento problém odstranit, dodal.

Našli jste v článku chybu?