Hlavní navigace

Turnovská regionální televize TVT začala vysílat v HD kvalitě

22. 7. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
22. 7. 2010

Turnovská televize TVT se stala v květnu možná prvním regionálním kanálem v Česku, který šíří své vysílání ve Full HD kvalitě. Server DigiZone.cz o tom informoval jeho šéfredaktor plus majitel a ředitel internetové televize Bonus TV Milan Brunclík. Na internetu každé naše vysílání shlédne pět a šest tisíc unikátních uživatelů, což je na regionální televizi výborné číslo, uvedl Brunclík.

Program si je možné pustit buďto na internetových stránkách na adrese www.bonustv.cz nebo v optické síti tamní kabelové televize Pamico. TVT vyrábí pořady v HD kvalitě od roku 2008 a experimenty s tímto formátem probíhaly již po celé dva roky, vysílání ovšem začalo naostro až před dvěma měsíci. Jsme přesvědčeni, že právě internetová televize se v brzké době stane lídrem audiovize ve vysokém rozlišení, a to jak ve smyslu technickém, tak především co do obsahu, dodal Brunclík.

Cloud23

On-line vysílání TVT HD přehrajete zde.

Ukázka z vysílání regionálního kanálu TVT – televize Turnov v HD kvalitě. (Repro: Bonustv.cz)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).